top of page

Tajemnica Klucza Wcielenia

Moim konikiem, tym co odkrywa się przede mną coraz bardziej, jest Diament Życia. Jest to niesamowita kopalnia informacji o nas samych. Dziś przeanalizuję Klucz Wcielenia 5/14 w konfrontacji z Drogą Życia 4.
Dla mnie Klucz Wcielenia jest informacją o zgromadzonym już potencjale, czyli tym już jesteśmy. Ponieważ Klucz Wcielenia to suma dnia i miesiąca urodzenia. A dzień zawiera informacje na temat naszych relacji z ojcem, miesiąc mówi o relacji z matką. Więc jest to suma tych dwóch energii. Śmiem twierdzić, że jest to program o podłożu rodowym. Tę zależność będę sprawdzała już podczas następnych zajęć z grupą, która zgromadziła się w Łodzi.

Tak czy inaczej, istotne jest aby aktywować Klucz Wcielenia i wyrażać, go w świetle. Ponieważ jest to elektrownia, która pomaga nam zrealizować wszystkie Punkty Zwrotne, czyli naszą ścieżkę. Wiele osób uważa, że jeśli minęli już I Punkt Zwrotny, inaczej Klucz Wcielenia, to już ich ta energia nie obowiązuje. Moje lata praktyki wskazują, że dopóki nie wyrazimy Klucza w świetle, kulejemy z realizacją naszej ścieżki zawartej w kolejnych Punktach Zwrotnych Diamentu Życia.

14 to karma wolności, mówi o tym, że w innych inkarnacjach przekraczaliśmy rożnego rodzaju granice. Nadużywali wolności, sprawialiśmy cierpienie innym. Ufaliśmy wyłącznie zmysłom, zaspakajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki.

W tym życiu będziemy narażeni na podobne doświadczenia. Możliwe, że je powielimy. A jeśli sami ich nie powielimy przyjdą one w postaci doświadczeń, w ,,prezencie” ze świata zewnętrznego. Czyli np. w podobny sposób będzie zachowywał się jeden z rodziców, znajomi, partnerzy, dzieci.

Do przepracowania mamy również zdrady i zazdrość. Mówiąc wprost, to co sami wyrządzaliśmy innym teraz dotknie nas. Sztuką tutaj jest wpuścić te emocje, dać im przestrzeń w sobie i je uszanować. W przeciwnym razie lekcja będzie się powtarzała.


Zawsze powtarzam swoim klientom, że wradzamy się w system, tutaj mam na myśli rodzinę, której karma zbliżona jest do naszej indywidualnej. Drugi człowiek, to również my. Tata i mam to również my. Jeśli któreś z naszych rodziców nadużywa alkoholu, zdradza itp. oczywiście nie mam tutaj zamiaru pochwalać takich zachowań, ale to wszystko ma głębszy sens, a ocena tego szczególnie gdy sami w swoich programach mamy liczbę 14, to robienie sobie samemu pod górkę. I istnieje duże prawdopodobieństwo, że powielimy schemat.


Wszystko za co oceniamy tych dwojga, powali nas. Bo jeśli np. twój tata nadużywał alkoholu i ty teraz to oceniasz, to tak jak byś oceniał cały ród, który dał Ci życie. Zamiast to oceniać wystarczy dać temu zrozumienie, przestrzeń i miłość w swoim sercu by być od tego wolnym. Bo cóż my wiemy o swoich rodzicach, tak naprawę nic.

Klucz Wcielenia 5 w połączeniu z Drogą Życia 4, mówi o tym, że dana osoba założyła sobie, że w tym życiu nauczy się porządku, organizacji, odpowiedzialności. W przeciwnym razie istnieje ryzyko niestałości i źle wykorzystanej wolności.

P.S. Obecnie przygotowuję webinar dotyczący liczb karmicznych, podczas którego opowiem jak liczby te wpływają na nasze życie. Podam wiele przykładów które dadzą większy wgląd i zrozumienie w jaki sposób objawiają się one w naszym życiu. Oraz jak energię tę transformować w światło by nam służyła.

167 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page