top of page

MATKA I MACOCHA


To co mnie zdumiewa w mojej pracy to, tak zwane umowy Dusz. Nie wielu z nas zdaje sobie sprawę, że nasi rodzice to nasz świadomy wybór, są oni nośnikami, lustrem, naszych indywidualnych programów karmicznych. Lata mojej pracy z energią liczb pokazują to bardzo wyraźnie. Wdzięczna jestem za łaskę widzenia tego w portretach numerologicznych.

Na załączonym zdjęciu widać Diament Życia matki i macochy. Są to autentyczne daty z ostatniej sesji. Klientka straciła matkę, kiedy była dzieckiem. Proszę zobaczyć, te daty i Diamenty są takie same. Kiedy je rozrysowałam, poczułam to tak, jakby matka sama wybrała macochę, by zajęła się jej dziećmi.


Przypadek ,,anonimowe imię Boga" nie istnieje. Podobne sytuacje widać przy rozpisywaniu naszych Diamentów, Diamentów rodziców i partnerów. Ponad 90% Diamentów naszych partnerów jest kompatybilne z mniej lubianym przez nas rodzicem, który przypominam służy naszym programom urodzeniowym czyli indywidualnej karmie.

Co z tym zrobić?

Jak do tego się ustosunkować? Jak to przetransformować? Oczywiście wyjaśniam, podpowiadam to podczas sesji. Ponieważ prosicie mnie o to, postanowiłam poprowadzić zajęcia, gdzie będę wyjaśniała i dzięki ćwiczeniom wiedzy, którą zdobyłam przez te lata, a przede wszystkim własnemu doświadczeniu i pracy z moim rodem. Pokażę jak ,,śmiesznie" utykamy w trudnych programach.

Moc ukryta jest w projekcji naszych cieni przede wszystkim na rodziców. To brama przez którą przyszło nasze życie.

Jeśli chcesz się temu przynajmniej świadomie przyjrzeć, to zapraszam.

Warsztat zatytułowałam:

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC - Kraków 02-03.04. 2022r. Inwestycja 450 zł.


Przedpłata minimum 2 tygodnie przed zajęciami w wysokości 100 zł.

Dla zainteresowanych kursem z numerologii od podstaw wg. metody Gladys Lobos:

Start kurs online: 26-27.02. 2022r Start kurs stacjonarny Kraków- 12-13.03.2022 r.

Kurs składa się z 4 modułów. Moduł to dwa dni zajęć. Cena jednego modułu w obydwu przypadkach 800 zł Zajęcia indywidualne 1000 zł.

Daria Jadwiga Czarnecka e-mail: numerologia.profesjonalnie@gmail. com tel. 790 744 923 https://www.youtube.com/channel/UCPsZCXioV-NweV93S4OSTuw


122 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page