top of page

pt., 26 maj

|

Jaworznik woj. Śląskie, Magiczny Dwór- Gospodarstwo Agroturystyczne Gmina Żarki 42-310

Warsztat wyjazdowy "Stańmy w Kobiecej Mocy"

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat wyjazdowy "Stańmy w Kobiecej Mocy"

Czas i lokalizacja

26 maj, 15:00 CEST – 28 maj, 09:00 CEST

Jaworznik woj. Śląskie, Magiczny Dwór- Gospodarstwo Agroturystyczne Gmina Żarki 42-310

Goście

O wydarzeniu

Wyobraź sobie, że idziesz swoją drogą. Nie do końca wiesz dokąd zmierzasz, ale czujesz odgórne prowadzenie. Jesteś spokojna. Widzisz przed sobą przytulny drewniany domek, drzwi są otwarte, wchodzisz. Instynktownie kierujesz się w lewo. 

Widzisz przestronne, ale przytulne pomieszczenie. W kręgu na podłodze siedzą kobiety. Patrzą przyjaźnie i z ciekawością. Uśmiechają się. Jedna z nich – podchodzi do Ciebie:   - Witaj – mówi. Czekałyśmy właśnie na Ciebie. Usiądź. Mamy Ci tyle do powiedzenia    Matki, żony i kochanki i Was moje koleżanki zapraszam na wyjazdowy warsztat, który dedykowany jest kobietom. Każda z nas kobiet ma wiele do zaoferowania. Boryka się również z różnymi wyzwaniami. Wesprzyjmy się porozmawiajmy, wymieńmy informacjami, tak po babsku.

ata mojej praktyki z numerologią, zaprowadziły mnie do pracy z energią rodu. Za co jestem ogromnie wdzięczna, czym podzielę się podczas tego wyjazdu. Wiedzą tą podzielę się zarówno od strony numerologii jak i mojej własnej praktyki pracy z rodem. Wradzamy się w taki system, gdzie programy naszego rodu są kompatybilne z naszą karmą indywidualną. Energia rodu to nasza siła życiowa. Ten, kto uszanuje w sobie ojca i matkę, ten szanuje życie, a ono wspiera go we wszystkim. Rodzic to najlepszy nauczyciel, drogowskaz tego, co mamy do ukochania w sobie. Pokażę to na podstawie naszych dat urodzenia oraz dzięki praktycznym ćwiczeniom.   Między innymi, każda z uczestniczek pozna schemat projekcji swoich do tej pory nieświadomych, nieukochanych aspektów, projekcji których, dokonuje na rodziców, a następnie, partnera, dzieci, klientów itp.  Dla nas kobiet, bardzo kluczowa jest nasza relacja z matką i ten warsztat w dużej mierze będzie dedykowany naszym matkom oraz naszym przodkom.  W programie warsztatu między innymi będziemy odwoływały złożone w tym lub innych życiach, przysięgi, zobowiązania, które podświadomie  mają wpływ na nasze decyzje w tym życiu. Czasami w życiu mamy takie  sytuacje, kiedy robimy coś nie chcąc tego, a jest to wynik wcześniej złożonych sobie lub innym przysiąg, obietnic, które mogą być niezgodne z tym, jakie wartości wyznajemy teraz.

W programie:   26.05.2023 

– przyjazd   

15.00 – obiad 

16.00 – spotkanie integracyjne 

18.00 – kolacja 

19.00 – medytacja (spotkanie z przodkami) przy gongu i misach tybetańskich 

20.30 – dla zainteresowanych, piżama party, wróżby, kobiecenie       

27.05.2023 

9.00 – śniadanie 

10.00 -14.00 – zajęcia: - praca z nieuświadomionymi aspektami oraz ich integracja ( ćwiczenia)   

14.00 – obiad 

15.30-17.30 – zajęcia: -celebracja kobiecości Proszę o zabranie ze sobą wyjściowej sukienki, którą chciałybyście ubrać a nie koniecznie macie gdzie, mile widziane kobiece dodatki: kapelusze, rękawiczki, co w duszy każdej gra. Będziemy celebrować naszą kobiecość.     

18.00  Kolacja - regionalny garnek z pieczonkami, potrawa prosto z ogniska. Spacer po ogrodzie ziołowym. Wróżby - kryształowe przesłanie. Rytuał agnihotry o zachodzie słońca.

Celebrujemy Radość Życia - ognisko

- bufet z potrawami na bazie ziół

- nalewka, tańce, hulanki, swawola...

28.05.2023 

9.00 – śniadanie 

10-11.30 – zajęcia: - przy gongu i misach tybetańskich odwoływać będziemy złożone w tym lub przeszłych życiach ciążące na nas zobowiązania, przysięgi,  

12.00 - wyjazd.

Praktykować będziemy w przepięknym miejscu – gospodarstwie agroturystycznym Magiczny Dwór. Magiczny Dwór, to sposób na wytchnienie i relaksujący odpoczynek pośród pięknego lasu, ogrodu ziołowego, pośród wspaniałej przyrody Jury Krakowsko - Częstochowskiej.       

Prowadząca  Daria Jadwiga Czarnecka - numerolog, praktyk pracy z energią rodu https://www.numerologiaprofesjonalnie.pl/      

Cena warsztatu dwudniowego 850 zł. Obejmuje pełne wyżywienie, czyli śniadania, obiady, kolację oraz warsztaty.    

Zainteresowane osoby proszone są o wpłatę zaliczki w kwocie 200 zł na konto: 

Daria Czarnecka bank pko bp  

88 1020 2892 0000 5302 0498 8210   

W tytule proszę napisać: zaliczka - Stańmy w kobiecej mocy 

https://www.numerologiaprofesjonalnie.pl/ 

e-mail:numerologia.profesjonalnie@gmail.com 

tel. 790 744 923

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page